www.ukrprog.com.ua about news contact Заходьте в новий, зручний,
інтернет-магазин
UkrProg.com
Новини

home write letter
Розділи
  Як купити?
  ЧаПитання
  Акції
  Знижки
  Новинки CD DVD
  Атлантік-рекордс
  Нова школа
  ІПІТ
  Сорока Білока
  Вундеркінд з пелюшок
  Програми на CD
  Дистрибутиви
  Музичні
  Аудіокниги
  Книги для дітей
  Книги
  Е-книги
  Розсилка новин
  Послуги
  Відправ другу
  Наш банер
  Книга відгуків
  Корисні лінки
  Мапа сайту
  Пошук на сайті
  Translate
Rambler`s Top100
Бланк замовлення
  Формат Excel
  Формат Zip
  Зручне замовлення CD DVD

Код кнопки
www.ukrprog.com.ua/

Книги

Навчальні Словники Комп`ютерні Медичні Художні Національні традиції Науково-популярні
 [1-5] 

Ярослав ДОВГИЙ. Чарівне явище – надпровідність. -- Євросвіт, 2000. – 400 с. іл.

ses_bookview_all3.jpg

„ Чарівність – це краса і загадковість одночасно. Саме таким є явище надпровідності …”

Так починається книжка відомого спеціаліста в галузі фізики твердого тіла, професора Львівського національного університету імені Івана Франка, популяризатора фізичної науки Ярослава Довгого “ Чарівне явище – надпровідність ”. Книга започатковує серію „ Бібліотека молодого науковця ” і виходить з друку 2000 року у видавництві „Євросвіт”.

У книзі вдало поєднано описи фізичних властивостей, краси природи і мистецтва та наукові жарти. Вона написана з великою любов'ю до фізики, буде цікавою для широкого кола читачів від молодих науковців до фахівців цієї галузі. Приймаємо попередні замовлення.

  Ціна - 26,50 грн.

Максимчук В., Городиський Ю., Кузнєцова В. Динаміка аномального магнітного поля Землі. -- Євросвіт, 2001. – 312 с.

ses_dynamika.jpg

У монографії розглянуто актуальні питання нового напряму в геомагнетизмі – динаміки аномального магнетного поля Землі та його застосування в сейсмопрогностичних цілях, у задачах розвідувальної геофізики, а також у пошуках родовищ нафти і газу. Проаналізовано основні фізичні механізми генерації аномальних часових змін геомагнетного поля та їхнє математичне моделювання. Детально розглянуто проблеми вивчення реґіональних і локальних аномалій вікової варіації геомагнетного поля. Подано результати дослідження динаміки аномального магнетного поля в Закарпатській сейсмоактивній зоні, Терсько-Каспійському прогині, Дніпрово-Донецькій западині та інших реґіонах. Для геофізиків, геологів, спеціалістів суміжних спеціальностей.

  Ціна - 26,50 грн.

Юхновський І.Р., Козловський М.П., Пилюк І.В. Мікроскопічна теорія фазових переходів у тривимірних системах. -- Євросвіт, 2001. – 592 с.: іл.

ses_bookview_all6.jpg

Монографія присвячена методові прямого розрахунку основних характеристик тривимірних фізичних систем в інтервалі температур, що включав точку фазового переходу другого роду. Використовуючи явний вигляд гамільтоніану системи та якобіану переходу від вихідної системи індивідуальних координат частинок до нових (колективних) змінних, опис фазового переходу здійснюється з перших принципів.

Для тривимірної ізінґоподібної системи знайдені аналітичні вирази для критичної температури і термодинамічних функцій, встановлено їхній зв'язок з мікроскопічними параметрами системи.

Побудована теорія фазового переходу ґрунтується на використанні негаусових базисних мір і може бути застосована в широкому класі фізичних систем.

  Ціна - 20,00 грн.

Завілопуло А., Снігурський О., Ремета Є., Шпеник О. Метастабільні атоми і молекули. -- Євросвіт, 2001. – 440 с.: іл.

ses_bookview_all9.jpg

Автори книжки – провідні спеціалісти у галузі фізики електронних і атомних зіткнень широко відомої у світі наукової школи професора І.П. Запісочного. Монографія містить інформацію про структуру і властивості атомних систем, які містяться у довгоживучих (зокрема метастабільних) станах, перерізів збудження і методів їх визначення. Подано основні відомості про властивості і параметри метастабільних станів атомних частинок – енергії збудження, ефективні перерізи, часи життя тощо, які важливі для з'ясування суті процесів і явищ, що відбуваються у газових лазерах, низькотемпературній та інших видах плазми природного та штучного походження. Зроблено досить повний огляд сучасної літератури з цієї тематики та показано вагомий внесок українських фізиків у дослідження у цій галузі. Вперше у світовий науковій літературі систематично розкрито роль та значення метастабільних частинок для вирішення багатьох прикладних проблем сучасної науки і техніки.

Книга призначена для студентів старших курсів фізичної та хімічної спеціальностей, аспірантів та науковців, які займаються проблемами фізики атомних зіткнень, високотемпературної і низькотемпературної плазми, фізики лазерів, астрофізики.

  Ціна - 15,00 грн.

Олекса Біланюк. Тахіони. Вибрані публікації до 40-річчя тахіонової гіпотези . -- Євросвіт, 2002. – 160 с.: іл.

ses_bookview_all2.jpg

Книга містить вибрані публікації відомого ученого США українського походження, іно­земного члена НАН України, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, президента Української Вільної Академії Наук, Олекси-Мирона Біланюка, який має наукові досягнення світового рівня з теоретичної та експериментальної фізики і є автором гіпотези про тахіони. Праці подані мовами ориґіналу: англійською, італійською, французькою, російською та українською. Подано статтю професора Р. Ґайди про автора, перелік вибраних наукових та науково-популярних публікацій О. Біланюка.

Для науковців, викладачів, студентів, учителів, усіх хто цікавиться фізикою.

  Ціна - 8,00 грн.

 [1-5] 
Навчальні Словники Комп`ютерні Медичні Художні Національні традиції Науково-популярні
На сторінці Як купити? описано подробиці і способи отримання і оплати.
Завантажити бланк замовлення з повним переліком. У форматі Excel.
Завантажити бланк замовлення з повним переліком. У форматі ZIP.

Відкрито новий зручний інтернет-магазин UkrProg.com.

Можливість оплати через Приват24.

Оплата картами
Visa MasterCard.

Подяка рекординговій компанії "Атлантік" м. Київ Ознайомитись можна на сторінці Програми.


Друзі
  Дошка оголошень
  free.ukrprog.com.ua
  Е-книга.com.ua
  www.getbymail.com
  www.apserver.org.ua
  kts-osvita.org.ua
  Математика для шкіл