www.ukrprog.com.ua about news contact Заходьте в новий, зручний,
інтернет-магазин
UkrProg.com
Новини

home write letter
Розділи
  Як купити?
  ЧаПитання
  Акції
  Знижки
  Новинки CD DVD
  Атлантік-рекордс
  Нова школа
  ІПІТ
  Сорока Білока
  Вундеркінд з пелюшок
  Програми на CD
  Дистрибутиви
  Музичні
  Аудіокниги
  Книги для дітей
  Книги
  Е-книги
  Розсилка новин
  Послуги
  Відправ другу
  Наш банер
  Книга відгуків
  Корисні лінки
  Мапа сайту
  Пошук на сайті
  Translate
Rambler`s Top100
Бланк замовлення
  Формат Excel
  Формат Zip
  Зручне замовлення CD DVD

Код кнопки
www.ukrprog.com.ua/

Книги

Навчальні Словники Комп`ютерні Медичні Художні Національні традиції Бібліотека науковця
             [1-5] [6-10] [11-14] [наст]

Роман Ґайда, Роман Пляцко. Іван Пулюй. Загадка універсального таланту (німецькою мовою) -- Євросвіт, 2001. – 264 с.

ses_puluy.jpg

Книга про життя та творчість Івана Пулюя, якого свого часу зараховували до найцікавіших постатей науки кінця XIX – початку XX сторіч. Іван Пулюй був фізиком і електротехніком, одним з авторів українського перекладу Біблії, політологом і публіцистом. Ступінь доктора філософії здобув у Страсбурзькому університеті, був приват-доцентом Віденського університету, професором і ректором Німецької вищої технічної школи в Празі, почесним членом Віденського електротехнічного товариства.

Книга вийшла з друку німецькою мовою.

  Ціна - 53,00 грн.

Зербіно Д. Д. Наукова школа: лідер і учні. -- Євросвіт, 2001. – 200 с.: іл.

ses_liderucni.jpg

Це книга відомого українського ученого, член-кореспондента НАН України, Дмитра Зербіно, про засади формування і функціонування наукової школи.
У монографії подано принципово нову концепцію автора: лише вчений-екстраверт, що наділений особливими вродженими якостями лідера, який має свої ідеї і великий досвід, може створити наукову школу. Обстоюється думка, що наукова школа – спонтанний феномен. Розглядаються різні проблеми наукової творчості, взаємовідносини лідера наукової школи з учнями.
Книга буде цікавою не тільки для наукознавців, а й для всіх, хто цікавиться життям сучасної науки.

  Ціна - 14,00 грн.

Іво Краус. Вільгельм Конрад Рентґен / Пер.з чеської В.Станкевич-Іванова. -- Євросвіт, 2002. – 100 с.: іл.

ses_rentgen.jpg

Книга чеського фізика Іво Крауса про видатного німецького фізика, першого лавреата Нобелівської премії Вільгельма Конрада Рентґена, його життя та наукову творчість вперше видана в Празі чеською мовою. Ми пропонуємо переклад цієї книжки українською мовою з передмовою автора для нашого читача.

Іво Краус – чеський фізик, який займається історією науки, має на цю тему багато публікацій не тільки в Чехії, а й в інших країнах, зокрема цікавиться долею та науковими здобутками Івана Пулюя.

„…Видання біографії винахідника рентґенівських променів для мене велика честь. Я від щирого серця бажаю, аби читачі прийняли її як скромний подарунок молодій ґенерації слов'янського народу… У грудні 2001 року минає 100 років від присудження Нобелівської премії за фізику. І це лише збіг обставин, що першим лавреатом був не Іван Пулюй, а Вільгельм Конрад Рентґен. Немає сенсу гадати, якою несправедливою може бути випадковість. Це винятково людські проблеми. „Науці абсолютно байдуже, кому буде приписане відкриття її таємниць”, – сказав колись Майкл Фарадей…”

(Із передмови проф. І.Крауса до українського видання)

  Ціна - 5,70 грн.

Шопа Г., Бондарчук Я. Творчість – його кредо. Збірник на пошану Ярослава Довгого. -- Євросвіт, 2003. – 92 с.: 28 світлин.

ses_dov_druk.jpg

У книжці, підготовленій до 70-річчя від дня народження українського фізика, професора Львівського національного університету імені Івана Франка, дійсного члена НТШ, відображено основні етапи його життя, наукової, педагогічної, громадської діяльності Ярослава Довгого. Покажчик друкованих праць знайомить читача з доробком науковця.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та усіх, хто цікавиться історією науки.

  Ціна - 7,00 грн.

Іван Штол. Крістіан Доплер / Пер. з чеської В.Станкевич-Іванової. -- Євросвіт, 2004. – 98 с.: іл.

ses_dopler.jpg

Книжка чеського фізика Івана Штола про видатного фізика Крістіана Доплера, його життя та наукову творчість, вперше видана в Празі чеською мовою. Ми пропонуємо переклад цієї книжки українською мовою з передмовою автора для українського читача.

І. Штол – чеський фізик, який працює на ядерному та фізико-інженерному факультетах Чеського технічного університету у Празі. Опублікував кілька десятків фахових статей, є співавтором підручника „Електрика й магнетизм”, редагував чеський переклад Фейманових лекцій з фізики. Є автором підручників з фізики для середньої школи, телесценаріїв, біографічної публікації „Відкривачі природних явищ”, яка сьогодні виходить і в японському перекладі, і редактором видання біографій великих науковців (“Velke postavy vedeckeho nebe” /“Великі наукові постаті”), для якого й підготував цю книгу про Доплера. Вона вийшла у Празі 2003 року, коли виповнилось 200 років від народження і 150 від смерті Крістіана Доплера.
„… дуже мало відомо про особу та життя Крістіана Доплера, ім'ям якого названо це явище. …Він марно шукав місце професора у деяких університетах тодішньої австрійської монархії. Зголосився до конкурсу на місце професора до Львівського університету. Якби його тоді прийняли, можливо, народився б винахід явища Доплера в Україні. Врешті-решт Доплер прийняв запрошення з Праги … І власне у стінах Королівського чеського наукового товариства він представив 1842 року свій всесвітньо-історичний винахід. Життєві долі великих винахідників бувають нелегкими, велику роль у них відіграє щаслива випадковість, і ці винахідники часто не доживають до визнання і втілення своїх результатів. Це стосується і Доплера. Він заслуговує на те, щоб ми ближче ознайомились з його життєвим шляхом.”

( Із передмови проф. І.Штола до українського видання )

  Ціна - 7,00 грн.

             [1-5] [6-10] [11-14] [наст]
Навчальні Словники Комп`ютерні Медичні Художні Національні традиції Бібліотека науковця
На сторінці Як купити? описано подробиці і способи отримання і оплати.
Завантажити бланк замовлення з повним переліком. У форматі Excel.
Завантажити бланк замовлення з повним переліком. У форматі ZIP.

Відкрито новий зручний інтернет-магазин UkrProg.com.

Можливість оплати через Приват24.

Оплата картами
Visa MasterCard.

Подяка рекординговій компанії "Атлантік" м. Київ Ознайомитись можна на сторінці Програми.


Друзі
  Дошка оголошень
  free.ukrprog.com.ua
  Е-книга.com.ua
  www.getbymail.com
  www.apserver.org.ua
  kts-osvita.org.ua
  Математика для шкіл